menu

Доставка

УВАГА! У зв'язку з поширенням вірусу COVID-19 доставка замовлень по м. Київ та Україні здійснюється безконтактним способом - через службу доставки "Нова Пошта".

При вартості замовлення понад 1000 грн. безкоштовна доставка за умовами "склад-склад". Можлива адресна доставка кур'єрами "Нової Пошти" за рахунок покупця. Пересилання грошей за товар післяплатою - за рахунок покупця по тарифах "Нової Пошти".

При замовленні на суму менше 1000 грн. доставка за рахунок покупця і оплачується покупцем при отриманні замовлення. Детальніше про послуги «Нова Пошта» можна дізнатися на офіційному сайті компанії novaposhta.ua

Після оформлення замовлення з вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення інформації про доставку. Відправка замовлень здійснюється тільки в робочі дні (з ПН по ПТ) о 14-00 годині.

Перевіряйте товар на наявність дефектів при отриманні, в відділенні "Нової Пошти". Особливо це стосується виробів зі скла, порцеляни, дерева. В іншому випадку, претензії по якості не приймаються, зважаючи на неможливість встановити з чиєї вини допущено дефект.