menu

Новий Шоурум BergHOFF ЦЕНТР

Ласкаво просимо! Широкий асортимент вразить кожного!

Різноманітне кухонне приладдя: посуд, інструменти та аксесуари, все для сервірування столу, вироби з текстилю, посуд для дітей, товари для дому та відпочинку, а також грилі і аксесуари для барбекю - кожен неодмінно знайде щось своє!

Шоурум BergHOFF ЦЕНТР пропонує набори якісного кухонного посуду, столових приборів, ножів, кухонний інвентар, порцелянові сервізи відомих світових брендів: BergHOFF (Бельгія), Richardson Sheffield (Англія), Rösle (Німеччина), Creative Tops (Англія), Maxwell  Williams (Австралія), Mikasa (США), La Rochere (Франція), Nordic Ware (США), Built (США), Reed and Barton (США) та ін.

Крім цього, є можливість придбати унікальні акрилові таці преміального французького бренду PLATEX (Франція), дизайнерські водонепроникні скатертини і фартухи від Atenas Home Textile і Aitana textil (Іспанія), лампи для очищення, ароматизації та дезінфекції повітря від Maison Berger Paris (Франція), а також все для барбекю від провідних світових брендів: Broil King (Канада), Big Green Egg (США), BergHOFF (Бельгія), Quan Garden Art (Польща), Rosle (Німеччина), EUROM (Нідерланди).

Відвідавши BergHOFF ЦЕНТР, ви зможете порадувати себе і близьких красивими і необхідними подарунками! А ще зможете випити смачну, ароматну каву або латте в комфортному кафе, поласувати і відчути магію морозива Massimo Gelarty!

BergHOFF ЦЕНТР розташований за адресою: вул. Антонова, 8б, с.Чайки, Києво-Святошинський р-н (10 хв. від станції метро Житомирська). Чекаємо Вас!