Порядок действия акции в супермаркетах NOVUS

Офіційні правила рекламно-маркетингової акції

«BergHOFF – мистецтво стильної кухні»

 

1. ОРГАНІЗАТОР І ЗАМОВНИК АКЦІЇ:

 1.1. Організатором (Виконавцем) та Замовником рекламно-маркетингової акції  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­ в мережі супермаркетів Новус є ТОВ «Хауслайн».

 1.2. Партнером акції є ТОВ «Новус Україна», представлене мережею супермаркетів «NOVUS», розташованих у місті Києві та Київській області.

 1.3. Участь в акції є безкоштовною. Організатор (Виконавець) акції не отримує винагороду від Учасників за їхню участь в Акції. Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу або конкурсом, а ці правила не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

 2. ПЕРІОД І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ:

 2.1. Акція проводиться в період з 01.10.2017 по 12.01.2018р. (далі — Акційний період, період Акції).

 2.2. Стати учасником Акції (отримати акційний купон) можна з «1» жовтня до «31» грудня 2017 включно в мережі супермаркетів «NOVUS» у м. Києві та Київській області (адреси супермаркетів розміщено на сайті www.novus.ua)

 2.3. Використати акційний буклет (отримати знижку на товар) можна у період з 01.10.2017 по 12.01.2018р., в мережі супермаркетів «NOVUS» у м. Києві та Київській області (адреси супермаркетів розміщено на сайті www.novus.ua)

 3. УЧАСНИКИ АКЦІЇ:

 3.1. Учасниками Акції (далі — Учасники) можуть бути громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років, та які виконали правила цієї Акції. Обмеження щодо участі в акції Організатор/Партнер Акції може змінити за умови інформування про ці зміни на офіційному веб-сайті www.novus.ua

 3.2. Учасниками Акції може стати кожен клієнт Партнера, який виконає умови, зазначені в пункті 4.1. даних правил необмежену кількість разів у період, зазначений в пункті 2.2.

  4. УМОВИ І МЕХАНІКА АКЦІЇ:

 4.1. До «31» грудня 2017 року включно Учасник Акції, що здійснив покупку будь-якого товару на суму від 50 грн. на території Партнера, отримує акційний буклет, в якому зазначені гарантовані знижки від Організатора Акції.

4.2. Акційний буклет використовується у період, зазначений на такому буклеті, для отримання знижок, вказаних на буклеті тільки для товарів, зазначених у такому  буклеті.

 4.3. Знижки по акційному буклету надаються у відповідності з умовами, які зазначено безпосередньо на такому буклеті для кожного з зазначених товарів

 4.4. Видача знижки грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

 4.5. Знижки з акційного буклету не розповсюджуються на інший товар крім зазначеного у цьому буклеті, та діють лише в мережі супермаркетів «NOVUS» у м. Києві та Київській області (адреси супермаркетів розміщено на сайті www.novus.ua) та лише у термін проведення акції.

 4.6. Наявність у покупця картки лояльності від BergHOFF ніяк не впливає на розмір знижки у діючій акції.

 5. ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА АКЦІЇ:

 5.1. Лінія швидкого реагування Організатора: (044) 498–27-13. Вартість дзвінків з усіх телефонів у межах України - згідно з тарифами, встановленими операторами.

 5.2. Центр підтримки покупців NOVUS: 0 800 601 729. Вартість дзвінків з усіх телефонів у межах України - згідно з тарифами, встановленими операторами.

 5.3. Інформування щодо Акції зі сторони Замовника здійснюється шляхом розміщення інформації на сайті www.berghoff.ua

 5.4. Інформування щодо Акції зі сторони Партнера здійснюється шляхом розміщення інформації на сайті www.novus.ua

 5.5. Додатково інформація про Акцію розміщується на інформаційних носіях на території об’єктів Організатора та Партнера Акції.

 6. ДОДАТКОВІ УМОВИ:

 6.1. Організатор не несе відповідальність за: 

- відсутність можливості в Учасників Акції ознайомитись з правилами Акції та іншою інформацією на сайті www.berghoff.ua

- несвоєчасне виконання Учасниками або невиконання/порушення Учасниками Акції своїх обов’язків, які передбачені у діючих Правилах та інших положень цих Правил; 

- життя, здоров’я та моральні або психічні травми Учасників Акції, прямо або опосередковано пов’язані з їх участю в Акції.

 6.2. Своєю участю в Акції Учасник Акції підтверджує згоду на участь в Акції, а також дає свою згоду на: 

- визначення Учасників Акції, які отримають акційні знижки згідно порядку, встановленому даними Правилами; 

- розміщення на сайтах Організатора чи Партнера інформації про себе та персональні дані, як про Учасника Акції; 

- здійснення Організатором, а також уповноваженими ним особами збору особистих (персональних) даних Учасників Акції, їх обробки, в тому числі з застосуванням автоматичних засобів зберігання, використання та розповсюдження в цілях Акції відповідно до цих Правил.

 Ця згода діє до 12.01.2018 р. включно.

 6.3. Інші аспекти, не вказані прямо у цих Правилах, регулюються діючим законодавством України.